SZEROKI ZAKRES USŁUG
NIE TYLKO FINANSOWYCH

ZŁOTO I SREBRO

Szanowni klienci.
Firma Baksy otwarta w tygodniu pn-pt 09:00 - 18:00 sobota 09:00 - 14:00
Prosimy o śledzenie informacji na bieżąco, na naszej stronie internetowej

Kupujemy stare, niemodne, zniszczone przedmioty ze złota i srebra w dowolnych próbach. Skupujemy także zlewki, półprodukty i granulat tych metali.

Jeżeli zamierzasz sprzedać biżuterię złotą lub srebrną możesz pozbyć się jej na dwa sposoby:

1. Sprzedać ją w cenie złomu uzyskując gotówkę od ręki.
2. Oddać do komisu i poczekać na lepszą cenę. (Uwaga: biżuteria przyjmowana do komisu musi posiadać cechę, obowiązującą na terenie Unii Europejskiej lub opis Polskiego Urzędu Probierczego).

Jeżeli biżuteria jest nie ocechowana, niemodna lub uszkodzona zalecamy sposób pierwszy.

 

Oto aktualnie oferowane ceny skupu i sprzedaży złomu złota i srebra (ceny za 1 gram):

Metal Próba* Skup Sprzedaż **
srebro 1000 2 3,10
zloto 585 125 138


* Ceny metali w innych próbach są proporcjonalne do wysokości próby
** Do cen sprzedaży należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

 

Uwaga złotnicy !!!

  •  w sprzedaży złoto i srebro w różnych próbach, w tym rafinowane.
  •  duże upusty cenowe dla współpracujących z naszą firmą zakładów jubilerskich.

Złoto Kraków

 


Chcesz sprzedać złoto? A może wręcz przeciwnie, chcesz zaopatrzyć się w złoto konkretnej próby lub w wyroby jubilerskie? W obu tych przypadkach zapraszamy do nas – Baksy w Krakowie to miejsce, którego szukasz!

Zajmujemy się skupem różnorodnych wyrobów ze złota, tym także starych, zniszczonych przedmiotów, które straciły już swój urok i dawny blask. Na szczęście nie straciły swojej wartości dla złotników. Odkupimy od Ciebie przedmioty ze złota, srebra, a także zlewki, półprodukty i granulaty.

Skupujemy także złotą i srebrną biżuterię. Przedmioty stare i zniszczone możesz sprzedać w cenie złomu – w takim przypadku gwarantujemy gotówkę od ręki i błyskawiczną transakcję. Możesz także oddać swoje złote lub srebrne przedmioty w komis – jeśli znajdzie się na nie kupiec oferujący bardziej atrakcyjną kwotę, możesz na tym wiele zyskać.

Ceny skupu i sprzedaży są zmienne, dlatego warto sprawdzić je przed dokonaniem transakcji. Nasze aktualne cenniki dostępne są w naszej siedzibie oraz na stronie internetowej.

 

 

 

Złote monety Kraków

 


Kupimy od Ciebie także złote monety: dukaty, ruble, marki, franki... Są warte nie tylko tyle, ile kruszec, z którego są wykonane, ale posiadają także wysoką wartość kolekcjonerską. Nie musisz jednak samodzielnie szukać dla nich kupca – możesz sprzedać je od ręki w naszym skupie w Krakowie i od razu otrzymać gotówkę.

 

 

 

 

 

Złota sztabka Kraków

 


Złoto, choć bardzo wartościowe, bywa problematyczne. Samo w sobie nie ma wartości, jeśli nie da się go spieniężyć. Niekiedy jednak takie transakcje są niekorzystne dla sprzedającego lub utrudnione ze względów technicznych. Dzięki nam można jednak uniknąć wszelkich komplikacji. Baksy zajmuje się skupem złotych sztabek. Kraków, choć jest dużym i stwarzającym wiele możliwości miastem, nie dysponuje zbyt wieloma punktami, w których jest to możliwe na dogodnych warunkach. Jeśli masz problem ze sprzedaniem złotych sztabek w korzystnej dla Ciebie cenie, skieruj swoje kroki do nas, a z pewnością się nie zawiedziesz. Zapraszamy!

 

 

 

BAKSY
ul. Królewska 82, 30-079 Kraków
(wejście od ul. Nowowiejskiej 29)
tel.: , 12 633 56 93
email: fhbaksy@gmail.com
Zapraszamy pn-pt 9:00 - 18:00, sob 9-14