Ostrzeżenie:

Ostrzegamy klientów przed kantorami, które podają złudne ceny. Niestety wielu klientów w pogoni za najlepszą ceną transakcji, chcąc zaoszczędzić grosze, wpada w pułapkę "kantoru - iluzjonisty."

Przykład 1:

Klientowi chcącemu sprzedać 900 dolarów amerykańskich nie odpowiada cena 2,3300 za 1 dolara. W nadziei znalezienia kursu co najmniej 2,3350 przemierza ulice miasta tracąc czas (oszczędność, której w pogoni za ogromnym zyskiem nie zdążył sobie obliczyć wynosić ma całe 4,50 zł) i nagle znajduje wymarzoną "końcówkę banderoli" - na tablicy kolejnego kantoru natrafia na cenę 2.o3350 z upragnioną końcówką - "350". Dokonuje transakcji i wierzy (nie musi liczyć, bo wiara czyni cuda), że zrobił świetny interes. Tymczasem łatwo obliczyć, że stracił 271,35 zł. Reklamacje w takich przypadkach niestety bardzo rzadko są uwzględniane.

Przykład 2:

W błąd wprowadza także stosowanie sztucznie zaniżonej marży. Bywają kantory, które działając pod konkretne zamówienie tylko skupują daną walutę. Aby tanio kupować wystawiają również niską cenę sprzedaży (sztucznie zaniżając marżę). Sprzedaży jednak po tej cenie odmawiają, tłumacząc się brakiem danej waluty. Niezorientowany klient, często wpada w pułapkę. Skoro zauważa, że marża w danym kantorze jest niewielka dokonuje tam sprzedaży waluty bez wahania.

My gramy fair !

Podkreślamy - nasze kursy są kursami transakcyjnymi - nie odmawiamy nikomu sprzedaży czy zakupu waluty po kursach przez nas oferowanych - ceny te nie zawierają iluzji i odzwierciedlają aktualne tendencje na rynku walut.

Ze względu na swą wiarygodność nasze kursy są publikowane m.in. przez znane portale: Onet.pl, Kantory.pl, lecz aktualizowane na bieżąco znajdują się tylko na naszej stronie: www.baksy.pl